Élő tv-fociközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

 A pénteki, szombati és vasárnap élő fociközvetítések a hazai televíziókban:




    január 29., péntek:



    Sport 1


20.30: Bundesliga, Stuttgart-Mainz


    Sport 2


17.00: Török bajnokság, Gaziantep-Galatasaray


    Digisport 1


20.40: Serie A, Torino-Fiorentina


    Digisport 3


20.55: Ligue 1, Lyon-Bordeaux


    Spíler2 TV


20.55: La Liga, Valladolid-Huesca



    január 30., szombat:

 


    M4 Sport


14.45: OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Újpest

17.00: OTP Bank Liga, Ferencváros-Kisvárda

19.30: OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd


    Sport 1


13.00: Bundesliga 2, Hamburg-Paderborn

15.15: Bundesliga, Bayern München-Hoffenheim

18.15: Bundesliga, RB Leipzig-Bayer Leverkusen

    

    Sport 2


15.30: Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hertha BSC


    Digisport 1


13.25: Premier League, Everton-Newcastle

15.55: Premier League, Manchester City-Sheffield United

18.00: Serie A, Sampdoria-Juventus

20.40: Serie A, Internazionale-Benevento


    Digisport 2


14.55: Serie A, Bologna-AC Milan

17.00: Ligue 1, Montpellier-Lens

20.55: Ligue 1, Marseille-Rennes


    Digisport 3


15.55: Premier League, West Bromich Albion-Fulham


    Spíler 1


15.55: Premier League, Crystal Palace-Wolverhampton Wanderers

18.00: Premier League, Arsenal-Manchester United

20.30: Premier League, Southampton-Aston Villa


    Spíler 2


13.55: La Liga, Eibar-Sevilla

16.05: La Liga, Real Madrid-Levante

18.20: La Liga, Elche-Valencia

20.40: La Liga, Villarreal-Real Sociedad




    január 31., vasárnap:

 


    M4 Sport+

14.00: OTP Bank Liga, ZTE FC-Paksi FC

16.10: OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Budafoki MTE

18.20: NB II, WKW ETO Győr FC-Pécsi MFC

    

    Sport 1


13.30: Bundesliga 2, VfL Bochum-Karlsruhe

15.30: Bundesliga, Köln-Bielefeld

17.45: Bundesliga, Wolfsburg-Freiburg


    Sport 2


17.00: Török bajnokság, Besiktas-Trabzonspor


    Digisport 1


12.25: Serie A, Spezia-Udinese

14.55: Serie A, Atalanta-Lazio

17.25: Premier League, West Ham United-Liverpool

20.40: Serie A, AS Roma-Verona


    Digisport 2


12.55: Ligue 1, Nice-St. Étienne

14.55: Premier League, Leicester-Leeds

20.55: Ligue 1, Nantes-Monaco


    Digisport 3


14.55: Ligue 1, Loriet-PSG

17.55: Serie A, Napoli-Parma


    Spíler 1


12.30: Premier League, Chelsea-Burnley

19.45: Premer League, Brighton-Tottenham Hotspur


    Spíler 2


13.55: La Liga, Getafe-Alavés

16.05: La Liga, Cadíz-Atlético Madrid

18.20: La Liga, Granada-Celta Vigo

20.40: La Liga, FC Barcelona-Athletic Bilbao



MTI