Hengerelt a Manchester City

A Manchester City a Brighton együttesét fogadta hazai pályán az Angol labdarúgó bajnokság 4. fordulójában.

A címvédő Manchester City hazai pályán fogadta a Brightont, és Guardiola együttese már a 70. másodpercben vezetett: a bal oldalon lépett ki David Silva, visszatette a labdát a középen érkező De Bruyne-höz, ő pedig 7 méterről lőtt a szinte üresen maradt kapuba. 1-0

A manchesteriek a 42. percben duplázták meg előnyüket, amikor Agüero 8 méterről lőtt a léc alá. 2-0

Az argentin a fordulást követően is betalált, amikor az 55. percben 16 méterről tekert pazarul a bal felsőbe. 3-0

A 79. percben pedig kiütéses lett az eredmény. A frissen beálló Bernardo Silva lényegében első labdaérintéséből a bal oldalról lőtte ki a hosszú sarkot. 4-0

A Manchester City magabiztos, 4-0-s győzelmet aratott és egyelőre a tabella élén az egy meccsel kevesebbet játszó Liverpool előtt.