Hiába vezetett 2-0-ra a Chelsea, így sem tudott nyerni

A Chelsea a Sheffield Unitedet fogadta hazai pályán az Angol labdarúgó bajnokság 4. fordulójában.

A londoniak a 19. percben szereztek vezetést, amikor egy kapu előtti kavarodás után Abraham lőtt 6 méterről a hálóba. 1-0

A 43. percben egy védelmi megingás után ismét Abraham volt szemfüles és 11 méterről lőtt a jobb alsóba. 2-0

A vendégek azonban visszajöttek a meccsbe, ugyanis a 46. percben Stevens balról érkező beadását Robinson lőtte a kapu jobb oldalába. 2-1

Sokáig úgy tűnt, hogy a Chelsea megőrzi előnyét, de a 89. percben egy balról érkező beadásba a menteni igyekvő Zouma olyan pechesen ért bele, hogy a labda a saját kapujában kötött ki. Öngól! 2-2

A meccs végül 2-2-vel ért véget, amellyel Lampard alakulata egyelőre csak a 9. helyen áll a Premier League-ben.

Forrás: Goal.com

4. forduló

Chelsea–Sheffield United 2–2 (Abraham 19., 43., ill. C. Robinson 46., Zouma 89.)