Megvannak az időpontok mikor láthatjuk kedvenc csapataink mérkőzéseit a Bajnokok Ligája csoportkörében

Szeptember 17.-én kezdődnek a csoportkör küzdelmei. Keddi és szerdai játéknapokon 18:55-ös és 21:00-ás mérkőzés kezdésekkel. 






A-CSOPORT

1 PSG
2 REAL MADRID
3 CLUB BRUGGE
4 GALATASARAY

Szeptember 18

Club Brugge -Galatasaray (18:55)
​PSG-Real Madrid (21.00)

Október 1

Real Madrid - Club Brugge (18:55)
Galatasaray - PSG  (21:00)

Október 22

Club Brugge - PSG (21:00)
Galatasaray - Real Madrid (21:00)

November 6

PSG - Club Brugge (21:00)
Real Madrid - Galatasaray (21:00)

November 27

Galatasaray - Club Brugge (18:55)
Real Madrid - PSG (21:00)

December 11

PSG - Galatasaray (21:00)

Club Brugge - Real Madrid (21:00)


B-CSOPORT
1 BAYERN MÜNCHEN
2 TOTTENHAM
3 OLYMPIACOS
4 CRVENA ZVEZDA

Szeptember 18

Olympiacos - Tottenham (18.55)​
Bayern München - Crvena Zvezda (21.00)

Október 1

Tottenham - Bayern München (21:00)
Crvena Zvezda - Olympiacos (21:00)

Október 22

Tottenham - Crvena Zvezda (21:00)
Olympiacos - Bayern München (21:00)

November 6

Bayern München - Olympiacos (18:55)
Crvena Zvezda - Tottenham (21:00)

November 27

Tottenham - Olympiacos (21:00)
Crvena Zvezda - Bayern München (21:00)

December 11

Bayern München - Tottenham (21:00)

Olympiacos - Crvena Zvezda (21:00)


C-CSOPORT
1 MANCHESTER CITY
2 SHAKHTAR DONETSK
3 DINAMO ZAGREB
4 ATALANTA

 Szeptember 18

Shakhtar Donetsk - Manchester City (21:00)
​Dinamo Zagreb - Atalanta (21.00)

Október 1

Atalanta - Shakhtar Donetsk (18:55)
Manchester City - Dinamo Zagreb (21:00)

Október 22

Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (18:55)
Manchester City - Atalanta (21:00)

November 6

Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk (21:00)
Atalanta - Manchester City (21:00)

November 27

Manchester City - Shakhtar Donetsk (21:00)
Atalanta - Dinamo Zagreb (21:00)

December 11

Shakhtar Donetsk - Atalanta (18:55)

Dinamo Zagreb - Manchester City (18:55)


D-CSOPORT
1 JUVENTUS
2 ATLETICO MADRID
3 LEVERKUSEN
4 LOKOMOTIV MOSZKVA


Szeptember 18

Atlético Madrid - Juventus (21:00)
Bayer Leverkusen - Lokomotiv Moszkva (21.00)

Október 1

Juventus - Bayer Leverkusen (21:00)
Lokomotiv Moszkva - Atlético Madrid (21:00)

Október 22

Atlético Madrid - Bayer Leverkusen (18:55)
Juventus - Lokomotiv Moszkva (21:00)

November 6

Lokomotiv Moszkva - Juventus (18:55)
Bayer Leverkusen - Atlético Madrid (21:00)

November 27

Lokomotiv Moszkva - Bayer Leverkusen (18:55)
Juventus - Atlético Madrid (21:00)

December 11

Atlético Madrid - Lokomotiv Moszkva (21:00)

Bayer Leverkusen - Juventus (21:00)


E-CSOPORT
1 LIVERPOOL
2 NAPOLI
3 SALZBURG
4 GENK

Szeptember 17

Napoli - Liverpool (21:00)
Salzburg - Genk (21:00)

Október 2

Genk - Napoli (18:55)
Liverpool - Salzburg (21:00)

Október 23

Salzburg - Napoli (21:00)
Genk - Liverpool (21:00)

November 5:

Liverpool - Genk (21:00)
Napoli - Salzburg (21:00)

November 27

Liverpool - Napoli (21:00)
Genk - Salzburg (21:00)

December 10

Napoli - Genk (18:55)

Salzburg - Liverpool (18:55)


F-CSOPORT
1 BARCELONA
2 DORTMUND
3 INTER
3 SLAVIA PRAHA

Szeptember 17

Inter Milán - Slavia Praha (18:55)
Borussia Dortmund - Barca (21:00)

Október 2

Slavia Praha - Borussia Dortmund (18:55)
Barca - Inter Milán (21:00)

Október 23

Inter Milán - Borussia Dortmund (21:00)
Slavia Praha - Barca (21:00)

November 5:

Barca - Slavia Praha (18:55)
Borussia Dortmund - Inter Milán (21:00)

November 27

Barca - Borussia Dortmund (21:00)
Slavia Praha - Inter Milán (21:00)

December 10:

Borussia Dortmund - Slavia Praha (21:00)

Inter Milán - Barca (21:00)

G-CSOPORT
1 ZENIT
2 BENFICA
3 LYON
4 LEIPZIG

Szeptember 17

O.Lyon - Zenit (18:55)
Benfica - RB Leipzig (21:00)

Október 2

Zenit - Benfica (21:00)
RB Leipzig - O.Lyon (21:00)

Október 23

RB Leipzig - Zenit (18:55)
Benfica - O.Lyon (21:00)

November 5:

Zenit - RB Leipzig (18:55)
O.Lyon - Benfica (21:00)

November 27

Zenit - O.Lyon (18:55)
RB Leipzig - Benfica (21:00)

December 10

Benfica - Zenit (21:00)

O.Lyon - RB Leipzig (21:00)


H-CSOPORT
1 CHELSEA
2 AJAX
3 VALENCIA
4 LILLE

Szeptember 17

Chelsea - Valencia (21:00)
Ajax - Lille (21:00)

Október 2

Valencia - Ajax (21:00)
Lille - Chelsea (21:00)

Október 23

Ajax - Chelsea (18:55)
Lille - Valencia (21:00)

November 5:

Chelsea - Ajax (21:00)
Valencia - Lille (21:00)

November 27

Valencia - Chelsea (18:55)
Lille - Ajax (21:00)

December 10

Chelsea - Lille (21:00)

Ajax - Valencia (21:00)