72 percig vezetett, de végül kikapott a Milan

Csütörtök este az AC Milan a Torino otthonába látogatott a Serie A 5. fordulójának zárómeccsén.

A milánóiak a találkozó 18. percében jutottak vezetéshez, amikor egy lökés/visszarántás után büntetőt kaptak, amelyet Piatek vágott magabiztosan a kapu jobb oldalába. 0-1

Ezzel nagyjából le is zárultak az első játékrész érdemi eseményei, ugyanis a kapuk nem forogtak veszélyben a továbbiakban.

A fordulás után azonban a 72. percben a bal oldalon kevergetett Belotti, aki 16 méterről Donnarumát érintve talált a kapu jobb oldalába. 1-1

A helyzetet követően a kispadról való reklamálás miatt kapott piros lapot a vendégktől Pepe Reina.

Sőt, a 76. percben egy kapuralövést követően a kipattanóra Belotti csapott le és ollózott a milánói kapuba. 2-1

A Torino mai 2-1-es sikerével a 6., a Milan pedig csak a 13. helyen áll az olasz pontvadászatban.

Forrás: Goal.com