A City lemészárolta a Watford együttesét

Szombaton délután a Manchester City a Premier League 6. fordulójában fogadta a Watford együttesét.

A hazaiak már az első percben vezettek, amikor jobbról adott be De Bruyne, középen pedig 4 méterről kotorta a labdát a hálóba David Silva. 1-0

A 7. percben büntetőt kapott a City, amelyet Sergio Agüero vágott határozottan a kapuba. 2-0

Ezzel Agüero egy újabb rekordot döntött meg, ugyanis korábban senkinek sem sikerült egy idény kezdetét követően egymás után mind a hat PL-meccsén betalálnia.

A 12. minutumban szabadrúgást kaptak a manchetseriek, Mahrez pedig egy védőn megpattanó lövéssel 17 méterről tekert a kapuba. 3-0

A 15. percben már kiütés volt, amikor szöglet után egy kapu előtti kavarodásra Bernardo Silva csapott le és 6 méterről fejelt a kapuba. 4-0

A 18. minutumban teljes megsemmisülés, ekkor Agüero passzát Otamendi becsúszva 3 méterről váltotta gólra. 5-0

Aztán nagy csönd, de a 49. percben ismét zörrent a Watford hálója, amikor Bernardo Silva 6 méterről laposan talált be. 6-0

És még mindig nem volt vége, hiszen a 60. percben ismét Bernardo Silva volt eredményes, ezúttal 4 méterről pöckölt a hálóba. Mesterhármas és 7-0

A 85. percben még egyszer megforgatta a kést a Watfordban a City, hiszen De Bruyne 15 méterről pazar módon bombázott a léc alá. 8-0

Guardiola együttese ezzel 8-0-ra nyert és feljött két pontra az eggyel kevesebbet játszó Pool mögé, a Watford pedig a sereghajtó, 20. helyen áll a tabellán.

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ

Manchester City–Watford 8–0 (D. Silva 1., Agüero 7. – 11-esből, Mahrez 12., B. Silva 15., 49., 60., Otamendi 18., De Bruyne 85.)

Forrás: Goal.com