Coutinho szárnyal Münchenben: Újabb Bajor győzelem

A Bayern München a Paderborn otthonába látogatott a Bundesliga 6. fordulójában.

A Bayern München már a hetedik percben megszerezhette volna a vezetést a Paderborn otthonában, azonban Lewandowski elpuskázta a nagy lehetőséget.

A 13. percben Kingsley Coman előtt is adódott egy lehetőség, de csúnyán fölé lőtt.

Két perccel később viszont már vezetett a Bayern: Coutinho remek beadása után Gnabry lőtt a hálóba. 0-1

A 31. percben Coman szerezhetett volna gólt, de a lövése kicsivel elkerülte a kaput.

Az 56. percben Gnabry viszonozta Coutinho kedvességét, ezúttal a beadás után centerezett, a brazil pedig a kapuba gurította a labdát. 0-2

A 68. percben újra egy gól volt a különbség: Drager beadása után Proger lőtt védhetetlenül a hosszú sarokba. 1-2

A 79. percben azonban újra gólt lőtt a Bayern: Lewandowski kapott egy jó indítást, majd 2 védővel a nyakán 15 méterről a kapuba emelt. 1-3

A hazaiak azonban nem adták fel, és 5 perccel később Collins kapásból csodálatos gólt szerzett 30 méterről. 2-3

Újabb gól már nem esett a mérkőzésen, így a Bayern München szerezte meg a 3 pontot.

A Paderborn 1 ponttal a tabella utolsó helyén áll, míg a Bajorok 14 ponttal az első helyen tanyáznak.

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ

Paderborn–Bayern München 2–3 (Pröger 68., J. Collins 84., ill. Gnabry 15., Coutinho 55., Lewandowski 79.)

Forrás: Goal.com