Hozta a kötelezőt a Juventus

A Juventus együttese a SPAL-t fogadta a Serie A hétvégi fordulójának első mérkőzésén.

A hazaiknál a kezdőben kapott helyet Dybala és a sérüléséből visszatérő Ronaldo is.

A 9. percben egy beadást követően Khedira fejelt a kapu mellé.

A 34. percben egy kontra végén Paulo Dybala lövését a kapus bravúrral védte.

A 43. percben Ronaldo adta be a labdát, de Ramsey fejesét 5 méterről Berisha védeni tudta.

Két perccel később azonban már ő sem tudott hárítani: Pjanic 20 méterről egy megpattanó kapáslövéssel szerzett gólt. 1-0

Az 54. percben újfent Khedira fejelhetett ígéretes helyzetből, de Berisha ezúttal is résen volt.

A 67. percben Dybala cselezte be magát - védőkkel a nyakán - a tizenhatoson belülre, de a próbálkozását a vendégek kapusa hárítani tudta.

A 74. percben Ronaldo kapott jó labdát a tizenhatoson belül, de éles szögből nem tudta bevenni Berisha kapuját.

A 78. percben Dybala ment el a bal szélen, a beadását pedig Cristiano Ronaldo fejelte a hálóba. 0-2

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így a Juventus Pjanic és Ronaldo góljaival megnyerte a mérkőzést.

A győzelmével a Juventus 16 ponttal a 2. helyen áll, a Spal pedig 3 ponttal a 19. helyen.