Idegenben nem megy a Barcelona együttesének, újabb vereség az eredménye

Késő este a Barcelona a Granada vendége volt a La Liga 5. fordulójában.

A katalánoknál ezúttal sem szerepelt a kezdőben Leo Messi, a hazaiak pedig vezettek is a 2. percben: jobbról érkezett beadás, amelyre a hosszún Azeez érkezett és bólintott 3 méterről a kapuba. 1-0

Ezzel sokáig nyerésre is álltak a vendéglátók, majd a 66. minutumban ismét a Granada járt sikerrel, amikor egy kezezés után büntetőt kapott a hazai csapat, amelyet Vadillo váltott gólra. 2-0

Ekkor már 20 perce a pályán volt Leo Messi is, de ő sem tudott segíteni a katalánokon.

Habár a hajrá felé közeledve Messi lövését védte a Granada kapusa, de az argentin klasszis nem tudott betalálni.

A Granada végül 2-0-ra nyert és pillanatnyilag vezetik is a tabellát, a Barca pedig csak a 7. helyen a spanyol pontvadászatban.