Soványka Liverpool győzelem az újonc ellen

Szombaton kora délután a Sheffield United a Liverpool együttesét fogadta a Premier League 7. fordulójában.

A felek egy gólnélküli első félidőt produkáltak, pedig a vendégek részéről Manénak két lehetősége is akadt, amelyből az egyik alkalommal a kapufát is eltalálta.

A fordulást követően sem rágtuk le a körmeinket az izgalomtól, a 65. percben azonban Norwood tornáztatta meg Adriánt, a Pool kapusa viszont védeni tudott.

A 70. percben azonban már zörrent a háló: balról adott be Origi, a védők kifejelték a labdát, amely megtalálta a 16-os vonalán Wijnaldumot, kapásból leadott lövése pedig a kapus ügyetlenkedése mellett talált utat a hálóba. 0-1

A 79. minutumban eldőlhetett volna a meccs, de Salah löketét Henderson védeni tudta.

Az eredmény azonban már nem változott, a Liverpool szűken, 1-0-ra nyert és továbbra is hibátlanul vezeti a tabellát, a Sheffield United pedig a 10. helyen a bajnokságban.