Újabb sima Bayern siker

Szombaton délután lépett pályára a Bayern München a Bundesliga 5. fordulójában, akik ma a Köln csapatát fogadták.

A bajorok villámrajtot vettek, ugyanis már a 3. percben egy védőről megpattanó lövéssel szerzett vezetést Lewandowski. 1-0

Ez lett a játékrész egyetlen találata, de a fordulás után ismét gyorsan betaláltak a hazaiak: a 48. percben Kimmich adott be jobbról egy szögletet, amelyre ismét Lewandowski érkezett és bólintott 6 méterről a kapuba. 2-0

A 63. percben el is dőlt a meccs, ekkor egy buktatás után büntetőt kapott a Bayern, amelyet Coutinho lőtt a hálóba. 3-0

Ráadsául az esetet követően a kiállítás sorsára jutott a kölniektől Ehizibue.

A 73. percben pedig kiütésessé vált a Bayern győzelme, amikor Perisic 14 méterről a bal oldalról laposan lőtte ki a hosszú alsót. 4-0

A bajorok mai győzelmükkel egyelőre átvették a vezetést a Bundesligában, a Köln pedig a 16. helyen a tabellán.

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ

Bayern München–1. FC Köln 4–0 (Lewandowski 3., 48., Coutinho 62. – 11-esből, Perisic 73.) Kiállítva: Ehizibue (Köln) az 59. percben

Forrás: Goal.com