Két hiba, két gól: Hazai pályán kapott ki a Lipcse a Lyon ellen

A G-csoportban Gulácsi Péter és Willi Orbán is kezdőként lépett pályára a Lyon ellen hazai pályán.

Sok örömük nem lehetett a meccsben, mivel a francia csapat Depay és Terrier góljaival 2-0-ra tudott nyerni.

A 11. percben a Leipzig két francia védője, Upamecano és Konaté együttesen szerencsétlenkedett össze egy szinte kihagyhatatlan helyzetet Depaynak, aki a kiszolgáltatott Gulácsi mellett a kapuba lőtt. 0–1

A 64. percben a hazai csapat francia védői megint összehoztak egy gólt a Lyonnak. Mukiele ügyetlenkedett a saját tizenhatosánál, Terrier köszönte a lehetőséget, és Gulácsit becsapva a jobb alsóba lőtt. 0–2, ezzel el is dőlt a mrkőzés.

Ezzel a vereséggel a Lipcse a maga 3 pontjával visszacsúszott a 3. helyre, míg a Lyon 4 ponttal feljött a 2.-ra.