Közel volt az égéshez a Real hazai pályán

A Real Madrid a Club Brugge-t fogadta a Bernabeuban és Zidane együttesére ráfért volna a győzelem, hiszen az első fordulóban a PSG otthonában szenvedtek 3-0-s vereséget a blancók.

Nos, most sem jártak sokkal jobban az első félidőben, ugyanis már a 9. percben vezettek a belgák, amikor egy gyors kontra végén Dennis óriási helyzetben belebotlott a labdába, amely azért becsorgott a hazai kapuba. 0-1

A gól előtt két lesgyanús mozzanat is volt, de a VAR igénybevétele után megadták a találatot.

Sőt, a 39. percben már két góllal ment a Brugge, amikor a középpályán Modric adta el a labdát, Dennis pedig a kapuig nyargalt és ismét egy kis botladozás után lőtt Courtois felett a hálóba. 0-2

A fordulást követően azonban visszajöttek a meccsbe a hazaiak, amikor jobbról adott be Benzema, és az ötösről Sergio Ramos bólintott a kapuba. 1-2

Itt is nagyon lesgyanús volt a szituáció, de a videóbíró segítsége után érvényesnek nyilvánították a gólt.

A 84. minutumban  Ruud Vormer megkapta második sárga lapját, ami után megfogyatkoztak a vendégek.

Az ebből elvégzett szabadrúgást Kroos tette be a kapu elé, amelyre Casemiro érkezett és csúsztatott a kapu bal oldalába. 2-2

Az eredmény a továbbiakban már nem változott, a Real Madrid és a Brugge 2-2-re végzett, amely után a blancók egy ponttal a csoport utolsó helyén állnak.