Pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban

A pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:



    október 25., péntek:

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Köln

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Leicester City

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Monaco

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Sassuolo

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Deportivo Alavés

    október 26., szombat:

    M4 Sport

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Debrecen
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Zalaegerszeg
21.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, Magyarország-Nigéria

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Stuttgart
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Dortmund
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Bremen

    Digisport 1

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Juventus
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Brescia

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Chelsea

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Metz

    Spíler1 TV

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Aston Villa


    Spíler2 TV

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Mallorca
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Eibar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

    október 27., vasárnap:

    M4 Sport

13.15: Labdarúgás, Jet-Sol Liga, Ferencváros-MTK
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-Ferencváros
23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, Japán-Hollandia

    Sport 1

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Frankfurt

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sampdoria
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Napoli
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Marseille

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Milan
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Toulouse

    Spíler1 TV

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Wolverhampton Wanderers

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Sociedad
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Betis
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Espanyol
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valencia