Elszórakozta kétgólos előnyét és végül kikapott az Inter a nap rangadóján

A bajnokok ligája 4. fordulójának kedd esti rangadóján a Borussia az Inter együttesét fogadta hazai pályán.

A Borussia Dortmund remek teljesítményt nyújtva, kétgólos hátrányból felállva győzte le hazai pályán az Intert.

Antonio Conte csapata már hamar megszerezte a vezetést Lautaro Martinez találatával, majd Vecino góljának köszönhetően 2-0-s előnnyel vonulhattak pihenőre az olaszok.

A Dortmund néhányszor már az első félidőben is veszélyeztetett, de a szünet után már nem is hagyták élni az ellenfelüket.

A sárga-feketék előbb Hakimi góljával szépítettek, majd Brandt találatával egalizáltak.

Végül a győzelmet jelentő találatot 13 perccel a rendes játékidő vége előtt szerezte meg a Dortmund, és ezúttal is Hakimi volt eredményes.

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
F-CSOPORT
Borussia Dortmund (német)–Internazionale (olasz) 3–2 (Hakimi 51., 77., J. Brandt 64., ill. L. Martínez 5., Vecino 40.)