Szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:

A szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:




    november 30., szombat:

    M4 Sport

15.30: OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Debrecen
17.45: 2020-as Európa-bajnokság csoportjainak sorsolása, Bukarest
19.15: OTP Bank Liga, Diósgyőr-MOL Fehérvár FC

    Duna World

13.15: Szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Nyitra

    Sport 2

15.30: Német bajnokság, Hertha-Dortmund
18.30: Német bajnokság, Bayern München-Leverkusen

    Digisport 1

15.40: Angol bajnokság, Liverpool-Brighton
18.25: Angol bajnokság, Southampton-Watford
20.40: Olasz bajnokság, Fiorentina-Lecce

    Digisport 2

17.55: Olasz bajnokság, Genoa-Torino
20.00: Francia bajnokság, Lille-Dijon

    Digisport 3

17.25: Francia bajnokság, Strasbourg-Lyon
19.55: Francia bajnokság, Nice-Angers

    Spíler1 TV

12.45: Angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City
15.55: FA Kupa, Portsmouth-Altrincham
18.25: FA Kupa, Eastleigh-Crewe Alexandra

    Spíler2 TV

12.45: Spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid
15.45: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar
18.00: Spanyol bajnokság, Real Mallorca-Real Betis
20.30: Spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal


    december 1., vasárnap:
 
    M4 Sport

17.45: OTP Bank Liga, Kaposvár-Ferencváros
21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, döntő

    Sport 2

13.30: Német másodosztályú bajnokság, Sandhausen-Stuttgart
15.30: Német bajnokság, Mönchengladbach-Freiburg

    Digisport 1

12.10: Olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo
14.40: Olasz bajnokság, Internazionale-SPAL
17.55: Olasz bajnokság, Napoli-Bologna
20:45: Francia bajnokság, Monaco - Paris Saint-Germain

    Digisport 2

14.55: Angol bajnokság, Norwich-Arsenal
20.40: Olasz bajnokság, Verona-Roma

    Digisport 3

14.55: Olasz bajnokság, Parma-Milan
17.00: Francia bajnokság, Rennes-St. Étienne

    Spíler1 TV

14.55: FA Kupa, Northampton Town-Notts County
17.00: Angol bajnokság, Leicester City-Everton

    Spíler2 TV

11.45: Spanyol bajnokság, Sevilla-Leganés
13.45: Spanyol bajnokság, Atheltic Bilbao-Granada
15.55: Spanyol bajnokság, Espanyol-Osasuna
18.00: Spanyol bajnokság, Getafe-Levante
20.25: Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Barcelona

MTI