Rangadót nyert a Juventus és újra az élre állt

Vasárnap este a Juventus az AC Milan-t fogadta a Serie A mai játéknapjának zárómeccsén.

Az első félidő nem igazán hozott túl nagy izgalmakat, de azért mindkét oldalon adódtak komolyabb lehetőségek.

A hazaiak részéről ugyanis a 15. percben Higuain próbálkozott, de löketét Donnarumma védeni tudta, a túloldalon pedig Piatek lövését és Theo Hernandez próbálkozását tornászta ki Szczesny.

A fordulást követően Matuidi és Higuain előtt adódott lehetőség a Zebrák oldalán, illetve ismét Piatek, valamint Calhanoglu veszélyeztetett a Rossoneri részéről, de a torinóiak kapusa a helyén volt.

A hajrá felé közeledve azonban megszerezte a vezetést a Juventus: egy szép összjáték után a védők közt lépett ki Dybala és laposan kilőtte a jobb alsó sarkot. 1-0

A továbbiakban nem született újabb találat, a torinóiak 1-0-ra nyertek és visszavették a vezetést az Intertől, a Milan pedig továbbra is csak a 14. helyen a tabellán.

Forrás: Goal.com