Pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban

A pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:



    december 6., péntek:

    Sport 1

20.30: Német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hertha BSC

    Sport 2

18.30: Török bajnokság, Fenerbahce-Genclerbirligi
21.30: Portugál bajnokság, Boavista-Benfica

    Sport 2

20.45: Spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

    Digisport 1

20.30: Olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

    Digisport 2

20.40: Francia bajnokság, Nimes-Lyon

    Digisport 3

18.55: Francia bajnokság, Lille-Brest

    Spíler2 TV

20.45: Spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid


    december 7., szombat:
 
    M4 Sport

14.15: NB I, Mezőkövesd-DVTK
17.00: NB I, DVSC-Buadpest Honvéd

    Duna World

15.25: Szlovák bajnokság, Slovan Bratislava-DAC

    Sport 1

13.00: Német másodosztály, Hannover-Aue
15.30: Német bajnokság, Borussia Dortmund-Fortuna Düsseldorf

    Sport 2

15.15: Német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München
18.15: Német bajnokság, Bayer Leverkusen-Schalke 04

    Digisport 1

15.40: Angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool
18.10: Angol bajnokság, Manchester City-Manchester United
20.35: Olasz bajnokság, Lazio-Juventus

    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona
17.25: Francia bajnokság, Montpellier-PSG
19.55: Francia bajnokság, AS Monaco-Amiens

    Digisport 3

17.55: Olasz bajnokság, Udinese-Napoli
19.55: Francia bajnokság, Rennes-Angers

    Spíler1 TV

12.45: Angol bajnokság, Everton-Chelsea

    Spíler2 TV

12.45: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol
15.45: Spanyol bajnokság, Granada-Alavés
18.00: Spanyol bajnokság, Levante-Valencia
20.30: Spanyol bajnokság, Barcelona-Mallorca

    december 8., vasárnap:
 
    M4 Sport

15.45: NB I, Ferencváros-Puskás Akadémia

    Sport 1

15.30: Német bajnokság, Union Berlin-1. FC Köln
17.45: Német bajnokság, Werder Bremen-Paderborn

    Sport 2

14.30: Török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor
17.00: Török bajnokság, Kasimpasa-Besiktas

    Digisport 1

12.25: Olasz bajnokság, Lecce-Genoa
14.55: Angol bajnokság, Aston Villa-Leicester
17.55: Olasz bajnokság, Sampdoria-Parma
20.40: Olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Torino-Fiorentina
20:55: Francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

    Digisport 3

14.55: Francia bajnokság, Reims-St. Étienne
17.00: Francia bajnokság, Nantes-Dijon

    Spíler1 TV

17.00: Angol bajnokság, Brighton-Wolverhampton

    Spíler2 TV

11.45: Spanyol bajnokság, Eibar-Getafe
13.55: Spanyol bajnokság, Betis-Athletic Bilbao
15.55: Spanyol bajnokság, Valladolid-Real Sociedad
18.00: Spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo
20.30: Spanyol bajnokság, Osasuna-Sevilla

MTI