Ronaldo gólja most csak 1 pontot ért a Juventusnak

Vasárnap kora délután a Juventus a Sassuolo együttesét fogadta a Serie A-ban.

A zord körülmények közt rendezett meccs felvezetésekor egy jópofa esetre került sor, ugyanis Bonucci az esőtől szerette volna megóvni az egyik fiatalt, ezért a fejére rakta a csapat zászlaját.

Igencsak mozgalmasra sikeredett az első félidő, ugyanis a meccs elején Emre Can és Higuain is helyzetbe került, a 20. percben pedig már vezettek is a hazaiak, amikor Bonucci merészkedett előre és 19 méterről pazarul lőtte ki a jobb alsó sarkot. 1-0

Három perccel később azonban válaszolt a Sassuolo: a jobb oldalon lépett ki a védők között Boga, aki a labdának alányúlva parádésan emelt a kapus felett a hálóba. 1-1

Sőt, a fordulást követően a 47. minutumban már vezettek is a vendégek, amikor egy óriási védelmi hiba után Caputo célozta meg a kaput, amelybe Buffon pechesen ért bele, a labda pedig a hálóba csorgott. 1-2

A 67. percben a tizenhatoson belül buktatták Dybalát, a megadott büntetőt pedig Ronaldo magabiztosan értékesítette. 2-2

Több találat azonban már nem esett, a csapatok 2-2-es döntetlennel zárták a találkozót.

A pontosztozkodás után a Juventus továbbra is a tabella élén, két pontos előnnyel az Interrel szemben, a Sassuolo pedig a 12. helyen a tabellán.

Forrás: Goal.com