Élő tv-foci közvetítések a hazai televíziókban: Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:




    február 14., péntek:

    Sport 1

20.15: Bundesliga, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt

    Digisport 1

20.40: Ligue 1, Monaco-Montpellier

    Spíler 1

20.30: Premier League, Wolverhampton Wanderers-Leicester City

    Spíler 2

20.45: La Liga, Valencia-Atlético Madrid

    február 15., szombat:
   
    M4 Sport

17.00: OTP Bank Liga, Diósgyőr-Paks
19.30: OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár

    Sport 1

19.00: Portugál bajnokság, Benfica-Braga
21.30: Portugál bajnokság, Rio Ave-Sporting

    Sport 2

13.00: Német Bundesliga 2, Hannover-Hamburg
15.30: Német bajnokság, RB Leipzig-Werder Bremen
18.30: Német bajnokság, Düsseldorf-Mönchengladbach

    Digisport 1

13.25: Angol bajnokság, Southampton-Burnley
17.55: Olasz bajnokság, Bologna-Genoa
20.25: Olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma

    Digisport 2

17.25: Francia bajnokság, Amiens - Paris Saint-Germain
19.55: Francia bajnokság, Bordeaux-Dijon

    Digisport 3

14.55: Olasz bajnokság, Lecce-SPAL
19.55: Francia bajnokság, Toulouse-Nice

    Spíler 1

17.45: Angol bajnokság, Norwich City-FC Liverpool

    Spíler 2

12.55: Spanyol bajnokság, Mallorca-Alavés
15.45: Spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe
18.10: Spanyol bajnokság, Villarreal-Levante
20.40: Spanyol bajnokság, Granada-Valladolid

    február 16., vasárnap:
   
    M4 Sport

18.00: NB II, MTK-Békéscsaba

    Sport 2

15.30: Német bajnokság, Köln-Bayern München
18.00: Német bajnokság, Mainz-Schalke

    Digisport 1

12.25: Olasz bajnokság, Udinese-Verona
14.40: Olasz bajnokság, Juventus-Brescia
17.40: Olasz bajnokság, Cagliari-Napoli
20.25: Olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

    Digisport 2

14.55: Angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham Hotspur
20.55: Francia bajnokság, Lille-Olympique Marseille

    Digisport 3

14.55: Francia bajnokság, Olympique Lyon-Strasbourg
17.00: Francia bajnokság, Reims-Rennes

    Spíler 1

16.45: Angol bajnokság, Arsenal-Newcastle United

    Spíler 2

11.45:  Spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol
13.55:  Spanyol bajnokság, Léganes-Betis
15.55:  Spanyol bajnokság, Eibar-Real Sociedad
18.10:  Spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Osasuna
20.40:  Spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

MTI