Élő tv-foci közvetítések a hazai televíziókban: Péntek, szombat, vasárnap



A pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:


    február 28., péntek:


    Sport 1

13.00: Európa-liga nyolcaddöntő sorsolása
20.15: Német bajnokság, Düsseldorf-Hertha

    Eurosport 1

13.00: Európa-liga nyolcaddöntő sorsolása

    Digisport 1

13.00: Európa-liga nyolcaddöntő sorsolása
20.45: Angol bajnokság, Norwich-Leicester

    Digisport 2

20.40: Francia bajnokság, Nimes-Marseille

    Spíler 2

20.45: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valladolid


    február 29., szombat:
 

    M4 Sport

16.45: OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK
19.15: OTP Bank Liga, FTC-DVSC

    Sport 2

15.30: Német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.30: Német bajnokság, Köln-Schalke

    Digisport 1

18.10: Angol bajnokság, Watford-Liverpool
20.35: Olasz bajnokság, Napoli-Torino

    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Lazio-Bologna
17.25: Francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Dijon
19.55: Francia bajnokság, Monaco-Reims

    Digisport 3

17.55: Olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina
19.55: Francia bajnokság, Toulouse-Rennes

    Spíler 1

13.00: Angol bajnokság, Brighton-Crystal Palace
15.30: Angol bajnokság, Bournemouth-Chelsea

    Spíler 2

12.55: Spanyol bajnokság, Eibar-Levante
15.45: Spanyol bajnokság, Valencia-Betis
18.10: Spanyol bajnokság, Leganés-Alavés
20.40: Spanyol bajnokság, Granada-Celta Vigo


    március 1., vasárnap:
   

    M4 Sport

16.45: Merkantil Bank Liga, Vasas-Győr

    Sport 2

15.30: Német bajnokság, RB Leipzig-Leverkusen
18.00: Német bajnokság, Bremen-Frankfurt

    Digisport 1

12.10: Olasz bajnokság, Milan-Genoa
14.55: Olasz bajnokság, Lecce-Atalanta
17.00: Angol Ligakupa, döntő, Aston Villa-Manchester City
20.25: Olasz bajnokság, Juventus-Internazionale

    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Sassuolo-Brescia
17.55: Olasz bajnokság, Cagliari-Roma
20.55: Francia bajnokság, Lyon-St. Étienne

    Digisport 3

14.55: Francia bajnokság, Nantes-Lille
17.00: Francia bajnokság, Bordeaux-Nice

    Spíler 1

14.15: Angol bajnokság, Everton-Manchester United
18.15: Spanyol bajnokság, Mallorca-Getafe

    Spíler 2

11.45: Spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna
13.55: Spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal
15.55: Spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid
20.10: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona

MTI