Élő tv-foci közvetítések a hazai televíziókban: Péntek, szombat, vasárnap



A pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:


    február 21., péntek:


    Sport 1

20.15: Német bajnokság, Bayern München-Paderborn

    Digisport 1

20.40: Olasz bajnokság, Brescia-Napoli

    Digisport 2

20.40: Francia bajnokság, Metz-Lyon

    Digisport 3

18.55: Francia bajnokság, Nice-Brest

    Spíler 2

20.45: Spanyol bajnokság, Betis-Mallorca


    február 22., szombat:
   

    M4 Sport

16.45: OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia
19.15: OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros

    Sport 2

13.00: Német másodosztályú bajnokság, Hamburg-St. Pauli
15.30: Német bajnokság, Bremen-Dortmund
18.30: Német bajnokság, Schalke-RB Leipzig

    Digisport 1

18.10: Angol bajnokság, Leicester City-Manchester City
20.35: Olasz bajnokság, Fiorentina-Milan

    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Bologna-Udinese
17.55: Olasz bajnokság, SPAL-Juventus
20.00: Francia bajnokság, Dijon-Monaco

    Digisport 3

17.25: Francia bajnokság, Marseille-Nantes
19.55: Francia bajnokság, Lille-Toulouse

    Spíler 1

12.30: Angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur
15.30: Angol bajnokság, Southampton-Aston Villa

    Spíler 2

12.55: Spanyol bajnokság, Celta Vigo-Leganés
15.45: Spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar
18.10: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia
20.40: Spanyol bajnokság, Levante-Real Madrid


    február 23., vasárnap:
 

    M4 Sport

12.15: Merkantil Bank Liga, Győr-Szeged
14.15: Futsal, Magyar Kupa, döntő

    Sport 2

15.30: Német bajnokság, Leverkusen-Augsburg
18.00: Német bajnokság, Wolfsburg-Mainz

    Digisport 1

12.25: Olasz bajnokság, Genoa-Lazio
14.55: Olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo
17.10: Angol bajnokság, Arsenal-Everton
20.25: Olasz bajnokság, Internazionale-Sampdoria

    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Verona-Cagliari
17.55: Olasz bajnokság, Roma-Lecce
20.55: Francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Bordeaux

    Digisport 3

14.55: Francia bajnokság, St. Étienne-Reims

    Spíler 2

11.45: Spanyol bajnokság, Osasuna-Granada
13.55: Spanyol bajnokság, Alavés-Athletic Bilbao
15.55: Spanyol bajnokság, Valladolid-Espanyol
18.10: Spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla
20.40: Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal

MTI