Foci közvetítések a hazai televíziókban: Péntek, szombat és vasárnap



A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


március 6., péntek:
   


Sport 1
19.45: Labdarúgás, német bajnokság, SC Paderborn-1. FC Köln

Sport 2
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Ankaragücü


Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Amiens


Spíler 1
19.55: Labdarúgás, angol ifjúsági FA Kupa, Blackburn Rovers-Arsenal


Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia




március 7., szombat:

   
M4 Sport
17.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MOL Fehérvár FC
19.30: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Ferencváros



Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Dortmund



Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-West Ham United


Digisport 2
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Tottenham


Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-PSG
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Monaco

 Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Mallorca
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Sociedad
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Celta Vigo



március 8., vasárnap:


M4 Sport
17.00: Labdarúgás, NB II, Vasas-Nyíregyháza


Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Düsseldorf


Digisport 1
12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-SPAL
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Genoa
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Inter

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Hellas Verona
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Bordeaux
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Montpellier

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Espanyol
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Granada
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Leganés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Madrid