Elkészült a teljes NB1-es menetrend

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elkészítette az OTP Bank Liga 2020/21-es idényének sorsolását.


forrás:MLSZ.hu

    A menetrend:

    1. forduló (augusztus 15.):

Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd
Budafoki MTE-Kisvárda Master Good
Paksi FC-Újpest FC
Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC
ZTE FC-MOL Fehérvár FC
MTK Budapest-Ferencváros

    2. forduló (augusztus 22.):

Ferencváros-Diósgyőri VTK
Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC
MOL Fehérvár FC-Paksi FC
Újpest FC-Budafoki MTE
Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC
Budapest Honvéd-MTK Budapest

    3. forduló (augusztus 29.):

Puskás Akadémia FC-Újpest FC
Budafoki MTE-MOL Fehérvár FC
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC
ZTE FC-Ferencváros
Diósgyőri VTK-MTK Budapest
Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good

    4. forduló (szeptember 12.):

Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd
MTK Budapest-ZTE FC
Ferencváros-Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Budafoki MTE
MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC
Újpest FC-Kisvárda Master Good

    5. forduló (szeptember 26.):
 
Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Budafoki MTE-Ferencváros
Paksi FC-MTK Budapest
ZTE FC-Diósgyőri VTK
Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC
Budapest Honvéd-Újpest FC

    6. forduló (október 3.):

ZTE FC-Budapest Honvéd
Diósgyőri VTK-Paksi FC
MTK Budapest-Budafoki MTE
Ferencváros-Puskás Akadémia FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda Master Good
MOL Fehérvár FC-Újpest FC

    7. forduló (október 17.):

Puskás Akadémia FC-MTK Budapest
Budafoki MTE-Diósgyőri VTK
Paksi FC-ZTE FC
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Kisvárda Master Good-Ferencváros
Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC

    8. forduló (október 24.):
   
Paksi FC-Budapest Honvéd
ZTE FC-Budafoki MTE
Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC
MTK Budapest-Kisvárda Master Good
Ferencváros-Újpest FC
Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC

    9. forduló (október 31.):

Puskás Akadémia FC-ZTE FC
Budafoki MTE-Paksi FC
MOL Fehérvár FC-Ferencváros
Újpest FC-MTK Budapest
Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK
Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC

    10. forduló (november 7.):
 
Budafoki MTE-Budapest Honvéd
Paksi FC-Puskás Akadémia FC
ZTE FC-Kisvárda Master Good
Diósgyőri VTK-Újpest FC
MTK Budapest-MOL Fehérvár FC
Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC

    11. forduló( november 21.):
 
Puskás Akadémia FC-Budafoki MTE
Mezőkövesd Zsóry FC-MTK Budapest
MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK
Újpest FC-ZTE FC
Kisvárda Master Good-Paksi FC
Budapest Honvéd-Ferencváros

    12. forduló (november 28.):
   
Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC
Kisvárda Master Good-Budafoki MTE
Újpest FC-Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK
MOL Fehérvár FC-ZTE FC
Ferencváros-MTK Budapest

    13. forduló (december 5.):

Diósgyőri VTK-Ferencváros
ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Paksi FC-MOL Fehérvár FC
Budafoki MTE-Újpest FC
Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good
MTK Budapest-Budapest Honvéd

    14. forduló (december 12.):

Újpest FC-Puskás Akadémia FC
MOL Fehérvár FC-Budafoki MTE
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC
Ferencváros-ZTE FC
MTK Budapest-Diósgyőri VTK
Kisvárda Master Good-Budapest Honvéd

    15. forduló (december 16.):

Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK
ZTE FC-MTK Budapest
Paksi FC-Ferencváros
Budafoki MTE-Mezőkövesd Zsóry FC
Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC
Kisvárda Master Good-Újpest FC

    16. forduló (december 19.):

Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC
Ferencváros-Budafoki MTE
MTK Budapest-Paksi FC
Diósgyőri VTK-ZTE FC
MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good
Újpest FC-Budapest Honvéd

    17. forduló (január 23.):

Budapest Honvéd-ZTE FC
Paksi FC-Diósgyőri VTK
Budafoki MTE-MTK Budapest
Puskás Akadémia FC-Ferencváros
Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC
Újpest FC-MOL Fehérvár FC

    18. forduló (január 30.):

MTK Budapest-Puskás Akadémia FC
Diósgyőri VTK-Budafoki MTE
ZTE FC-Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC
Ferencváros-Kisvárda Master Good
MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd

    19. forduló (február 3.):

Budapest Honvéd-Paksi FC
Budafoki MTE-ZTE FC
Puskás Akadémia FC-Diósgyőri VTK
Kisvárda Master Good-MTK Budapest
Újpest FC-Ferencváros
MOL Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC

    20. forduló (február 6.):

ZTE FC-Puskás Akadémia FC
Paksi FC-Budafoki MTE
Ferencváros-MOL Fehérvár FC
MTK Budapest-Újpest FC
Diósgyőri VTK-Kisvárda Master Good
Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd

    21. forduló (február 13.):
   
Budapest Honvéd-Budafoki MTE
Puskás Akadémia FC-Paksi FC
Kisvárda Master Good-ZTE FC
Újpest FC-Diósgyőri VTK
MOL Fehérvár FC-MTK Budapest
Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencváros

    22. forduló (február 20.):
 
Budafoki MTE-Puskás Akadémia FC
MTK Budapest-Mezőkövesd Zsóry FC
Diósgyőri VTK-MOL Fehérvár FC
ZTE FC-Újpest FC
Paksi FC-Kisvárda Master Good
Ferencváros-Budapest Honvéd

23. forduló (február 27.):

Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd
Budafoki MTE-Kisvárda Master Good
Paksi FC-Újpest FC
Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC
ZTE FC-MOL Fehérvár FC
MTK Budapest-Ferencváros

    24. forduló (március 6.):
 
Ferencváros-Diósgyőri VTK
Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC
MOL Fehérvár FC-Paksi FC
Újpest FC-Budafoki MTE
Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC
Budapest Honvéd-MTK Budapest

    25. forduló (március 13.):
 
Puskás Akadémia FC-Újpest FC
Budafoki MTE-MOL Fehérvár FC
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC
ZTE FC-Ferencváros
Diósgyőri VTK-MTK Budapest
Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good

    26. forduló (március 20.):

Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd
MTK Budapest-ZTE FC
Ferencváros-Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Budafoki MTE
MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC
Újpest FC-Kisvárda Master Good

    27. forduló (április 3.):
 
Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Budafoki MTE-Ferencváros
Paksi FC-MTK Budapest
ZTE FC-Diósgyőri VTK
Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC
Budapest Honvéd-Újpest FC

    28. forduló (április 10.):

ZTE FC-Budapest Honvéd
Diósgyőri VTK-Paksi FC
MTK Budapest-Budafoki MTE
Ferencváros-Puskás Akadémia FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda Master Good
MOL Fehérvár FC-Újpest FC

    29. forduló (április 17.):

Puskás Akadémia FC-MTK Budapest
Budafoki MTE-Diósgyőri VTK
Paksi FC-ZTE FC
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Kisvárda Master Good-Ferencváros
Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC

    30. forduló (április 24.):
 
Paksi FC-Budapest Honvéd
ZTE FC-Budafoki MTE
Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC
MTK Budapest-Kisvárda Master Good
Ferencváros-Újpest FC
Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC

    31. forduló (május 1.):

Puskás Akadémia FC-ZTE FC
Budafoki MTE-Paksi FC
MOL Fehérvár FC-Ferencváros
Újpest FC-MTK Budapest
Kisvárda Mater Good-Diósgyőri VTK
Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC

    32. forduló (május 8.):
   
Budafoki MTE-Budapest Honvéd
Paksi FC-Puskás Akadémia FC
ZTE FC-Kisvárda Master Good
Diósgyőri VTK-Újpest FC
MTK Budapest-MOL Fehérvár FC
Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC

    33. forduló (május 15.):
 
Puskás Akadémia FC-Budafoki MTE
Mezőkövesd Zsóry FC-MTK Budapest
MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK
Újpest FC-ZTE FC
Kisvárda Master Good-Paksi FC
Budapest Honvéd-Ferencváros



MTI.hu