Élő tv-fociközvetítések - Péntek, Szombat és Vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:




    október 16., péntek:


    M4 Sport

20.00: NB I, Kisvárda-Ferencváros


    Digisport 1

18.55: Francia bajnokság, Dijon-Rennes

20.55: Francia bajnokság, Nimes-PSG


    ARENA 4

20.45: Angol másodosztály, Derby County-Watford



    október 17., szombat:


    M4 Sport

14.45: NB I, Budafok-Diósgyőr

17.00: NB I, Újpest-Mezőkövesd

19.30: NB I, Puskás Akadémia-MTK Budapest


    M4 Sport+

19.45: Futsal, NB I, FTC-MVFC Berettyóújfalu


    Sport 1

13.00: Német másodosztály, Greuter Fürth-Hamburg


    Sport 2

18.30: Német bajnokság, Bielefeld-Bayern München

20.30: Német bajnokság, Mönchengladbach-Wolfsburg


    Digisport 1

13.10: Angol bajnokság, Everton-Liverpool

15.40: Angol bajnokság, Chelsea-Southampton

17.55: Olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan

20.25: Olasz bajnokság, Crotone-Juventus


    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Napoli-Atalanta

17.55: Olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio

20.55: Angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United


    Digisport 3

16.55: Francia bajnokság, Reims-Lorient

20.55: Francia bajnokság, Marseille-Bordeaux


    Spíler1 TV

17.45: Angol bajnokság, Manchester City-Arsenal


    Spíler2 TV

12.55: Spanyol bajnokság, Granada-Sevilla

15.45: Spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid

18.10: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Cádiz

20.40: Spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona


    ARENA 4

13.30: Skót bajnokság, Celtic-Rangers


    október 18., vasárnap:


    M4 Sport

14.30: NB I, Paks-ZTE

17.00: NB I, Budapaest Honvéd-MOL Fehérvár FC


    M4 Sport+

20.00: NB II, DVSC-Dorog


    Sport 2

18.00: Német bajnokság, Schalke-Union Berlin


    Digisport 1

12.25: Olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo

14.55: Olasz bajnokság, Spezia-Fiorentina

17.55: Olasz bajnokság, Udinese-Parma

20.40: Olasz bajnokság, AS Roma-Benevento


    Digisport 2

12.55: Francia bajnokság, Strasbourg-Lyon

15.00: Francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier

20.55: Francia bajnokság, Lille-Lens


    Digisport 3

14.55: Olasz bajnokság, Torino-Cagliari

17.00: Francia bajnokság, St. Étienne-Nice


    Spíler1 TV

14.30: Angol bajnokság, Crystal Palace-Brighton

17.00: Angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United


    Spíler2 TV

11.55: Spanyol bajnokság, Eibar-Osasuna

13.55: Spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante

15.55: Spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia

18.15: Spanyol bajnokság, Huesca-Valladolid

20.40: Spanyol bajnokság, Betis-Real Sociedad



MTI