Élő tv-fociközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:



    október 23., péntek:


    M4 Sport

19.48: Női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovákia


    Sport 1

20.30: Német bajnokság, VfB Stuttgart-1. FC Köln


    Digisport 1

20.45: Angol bajnokság, Aston Villa-Leeds


    Digisport 2

20.40: Olasz bajnokság, Sassuolo-Torino


    Digisport 3

20.55: Francia bajnokság, Rennes-Angers


    Spíler2 TV

20.50: Spanyol bajnokság, Elche-Valencia


    ARENA 4

20.45: Angol másodosztály, Nottingham Forest-Derby County



    október 24. szombat:


    M4 Sport

17.00: NB I, Paks-Budapest Honvéd

19.30: NB I, Ferencváros-Újpest


    M4 Sport+

14.45: NB I, MTK-Kisvárda


    Sport 2

13.00: Német másodosztály, Hamburg-Würzburg

15.30: Német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt

18.30: Német bajnokság, Dortmund-Schalke


    Digisport 1

13.10: Angol bajnokság, West Ham United-Manchester City

17.40: Olasz bajnokság, Genoa-Internazionale

20.25: Olasz bajnokság, Lazio-Bologna


    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria

16.55: Francia bajnokság, Lorient-Marseille

20.55: Francia bajnokság, PSG-Dijon


    Spíler1 TV

15.55: Angol bajnokság, Fulham-Crystal Palace

18.00: Angol bajnokság, Manchester United-Chelsea

20.30: Angol bajnokság, Liverpool-Sheffield United


    Spíler2 TV

12.55: Spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés

15.10: Spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid

18.15: Spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar

20.45: Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis


    ARENA 4

17.00: Osztrák bajnokság, Austria Wien-Red Bull Salzburg



    október 25., vasárnap:


    M4 Sport

17.00: NB I, Mezőkövesd-Fehérvár

19.15: NB I, Diósgyőr-Puskás Akadémia


    M4 Sport+

14.00: NB I, Zalaegerszeg-Budafok

16.00: Szlovák bajnokság, DAC-Slovan Bratislasva

19.10: NB II, Nyíregyháza-Debrecen


    Sport 2

15.30: Német bajnokság, Wolfsburg-Bielefeld

18.00: Német bajnokság, Werder Bremen-Hoffenheim


    Digisport 1

12.25: Olasz bajnokság, Cagliari-Crotone

14.55: Olasz bajnokság, Benevento-Napoli

17.55: Olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese

20.00: Angol bajnokság, Arsenal-Leicester


    Digisport 2

12.55: Francia bajnokság, Lens-Nantes

15.00: Angol bajnokság, Southampton-Everton

17.00: Francia bajnokság, Nice-Lille

20.40: Olasz bajnokság, Juventus-Hellas Verona


    Digisport 3

20.55: Francia bajnokság, Lyon-AS Monaco


    Spíler1 TV

17.55: Angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Newcastle United

    

    Spíler2 TV

11.55: Spanyol bajnokság, Levante-Celta Vigo

15.55: Spanyol bajnokság, Cádiz-Villarreal

18.25: Spanyol bajnokság, Getafe-Granada

20.45: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Huesca



MTI