Élő tv-sportközvetítések - Szombat, Vasárnap

 A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:




    október 31., szombat:


    M4 Sport

16.45: NB I, Budapest Honvéd-Mezőkövesd

19.15: NB I, MOL Fehérvár-Ferencváros


    M4 Sport+

14.30: NB I, Puskás Akadémia-Zalaegerszeg


    Sport 1

15.15: Német bajnokság, Köln-Bayern München

18.15: Német bajnokság, Mönchengladbach-RB Leipzig


    Sport 2

13.00: Német másodosztály, Braunschweig-Nürnberg

15.30: Német bajnokság, Bielefeld-Dortmund


    Digisport 1

13.10: Angol bajnokság, Sheffield United-Manchester City

17.40: Olasz bajnokság, Internazionale-Parma

20.45: Francia bajnokság, Nantes - Paris Saint-Germain


    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Crotone-Atalanta

16.55: Francia bajnokság, Rennes-Brest

20.40: Olasz bajnokság, Bologna-Cagliari


    Spíler 1

15.30: Angol bajnokság, Burnley-Chelsea

18.00: Angol bajnokság, Liverpool-West Ham United


    Spíler 2

13.45: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Huesca

16.05: Spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla

18.20: Spanyol bajnokság, Osasuna-Atlético Madrid

20.40: Spanyol bajnokság, Alavés-FC Barcelona


    Arena 4

13.30: Angol másodosztály, Bristol City-Norwich City

17.00: Osztrák bajnokság, RB Salzburg-Tirol



    november 1., vasárnap:


    M4 Sport

15.45: NB I, Újpest-MTK

18.15: NB I, Kisvárda-Diósgyőr


    M4 Sport+

13.45: NB I, Budafok-Paks

16.00: Futsal, NB I, Veszprém-Berettyóujfalu

18.45: NB II, Debreceni VSC-ETO FC Győr


    Sport 1

15.15: Német bajnokság, Freiburg-Leverkusen

17.45: Német bajnokság, Hertha-Wolfsburg


    Digisport 1

12.10: Olasz bajnokság, Udinese-Milan

14.40: Olasz bajnokság, Spezia-Juventus

17.10: Angol bajnokság, Manchester United-Arsenal

19.55: Angol bajnokság, Tottenham-Brighton


    Digisport 2

12.55: Francia bajnokság, St. Étienne-Montpellier

15.00: Angol bajnokság, Newcastle-Everton

17.55: Olasz bajnokság, Roma-Fiorentina

20.40: Olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa


    Digisport 3

14.55: Olasz bajnokság, Torino-Lazio

17.55: Olasz bajnokság, Napoli-Sassuolo


    Spíler 1

12.55: Angol bajnokság, Aston Villa-Southampton


    Spíler 2

13.55: Spanyol bajnokság, Real Betis-Elche

15.55: Spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Sociedad

18.10: Spanyol bajnokság, Granada-Levante

20.40: Spanyol bajnokság, Valencia-Getafe


    ARENA 4

13.00: Skót bajnokság, Kilmarnock-Rangers


MTI