Élő tv-fociközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

 A pénteki, szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:




    november 20., péntek:

  

    M4 Sport

20.00: NB I, Kisvárda-Paks


    Digisport 1

18.55: Francia bajnokság, Rennes-Bordeaux

20.55: Francia bajnokság, Monaco - Paris Saint-Germain


    Spíler 2

20.55: Spanyol bajnokság, Osasuna-Huesca



    november 21., szombat:


    M4 Sport

17.00: NB I, Mezőkövesd-MTK

19.00: NB I, Budapest Honvéd-Ferencváros


    M4 Sport+

14.00: NB I, Puskás Akadémia-Budafok


    Sport 2

13.00: Német másodosztály, Düsseldorf-Sandhausen

15.30: Német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen

18.30: Német bajnokság, Eintracht Frankfurt-RB Leipzig

20.30: Német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund


    Digisport 1

13.20: Angol bajnokság, Newcastle-Chelsea

18.20: Angol bajnokság, Tottenham-Manchester City

20.50: Angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion


    Digisport 2

14.50: Olasz bajnokság, Crotone-Lazio

17.50: Olasz bajnokság, Spezia-Atalanta

20.35: Olasz bajnokság, Juventus-Cagliari


    Digisport 3

16.55: Francia bajnokság, Brest-St. Étienne


    Spíler1 TV

15.55: Angol bajnokság, Aston Villa-Brighton


    Spíler2 TV

13.55: Spanyol bajnokság, Levante-Elche

16.05: Spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid

18.20: Spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo

20.40: Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-FC Barcelona


    ARENA 4

17.00: Osztrák bajnokság, Sturm Graz-Red Bull Salzburg



    november 22., vasárnap:


    M4 Sport

14.30: NB I, Újpest-Zalaegerszeg

17.00: NB I, Fehérvár-Diósgyőr

19.45: NB II, Győr-Gyirmót


    Sport 2

18.00: Német bajnokság, 1. FC Köln-Union Berlin


    Digisport 1

12.20: Olasz bajnokság, Fiorentina-Benevento

14.50: Olasz bajnokság, Internazionale-Torino

17.50: Olasz bajnokság, Udinese-Genoa

20.35: Olasz bajnokság, Napoli-AC Milan


    Digisport 2

12.50: Angol bajnokság, Fulham-Everton

14.55: Olasz bajnokság, AS Roma-Parma

17.00: Francia bajnokság, Angers-Lyon

20.50: Francia bajnokság, Lille-Lorient


    Digisport 3

12.55: Francia bajnokság, Nantes-Metz

14.55: Olasz bajnokság, Hellas Verona-Sassuolo


    Spíler1 TV

14.55: Angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United

17.00: Angol bajnokság, Leeds United-Arsenal

19.30: Angol bajnokság, Liverpool-Leicester City


    Spíler2 TV

13.55: Spanyol bajnokság, Eibar-Getafe

16.05: Spanyol bajnokság, Cádiz-Real Sociedad

18.20: Spanyol bajnokság, Granada-Real Valladolid

20.45: Spanyol bajnokság, Alavés-Valencia



MTI