Élő tv-fociközvetítések - Szombat, vasárnap

 A szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:





    január 2., szombat:


    

    M4 Sport+

15.00: M4 Sport - Az Év Sportolója Gála 2020 online sajtótájékoztatója


    Sport 1

15.30: Német bajnokság, Arminia Bielefeld-Borussia Mönchengladbach


    Sport 2

13.00: Német másodosztályú bajnokság, Bochum-Darmstadt

15.15: Német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayer Leverkusen

18.15: Német bajnokság, Hertha BSC-Schalke

20.30: Német bajnokság, VfB Stuttgart-RB Leipzig


    Digisport 1

18.25: Angol bajnokság, Brighton-Wolverhampton Wanderers

20.55: Angol bajnokság, West Bromwich Albion-Arsenal


    Spíler 1

13.00: Angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Leeds United

15.30: Angol bajnokság, Crystal Palace-Sheffield United


    Spíler 2

13.45: Spanyol bajnokság, Villarreal-Levante

16.05: Spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla

18.20: Spanyol bajnokság, Getafe-Real Valladolid

20.40: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo


    Arena 4

13.30: Skót bajnokság, Glasgow Rangers-Celtic Glasgow

16.00: Angol másodosztályú bajnokság, Brentford-Bristol City

    



    január 3., vasárnap:



    Sport 1

17.00: Török bajnokság, Kayserispor-Besiktas


    Sport 2

13.30: Német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Regensburg

15.30: Német bajnokság, Borussia Dortmund-Wolfsburg

17.45: Német bajnokság, Bayern München-Mainz


    Digisport 1

12.25: Olasz bajnokság, Internazionale - Crotone

14.55: Olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria

17.25: Angol bajnokság, Chelsea-Manchester City

20.40: Olasz bajnokság, Juventus-Udinese


    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Cagliari-Napoli

17.55: Olasz bajnokság, Benevento-AC Milan


    Digisport 3

14.55: Olasz bajnokság, Genoa-Lazio    


    Spíler 1

12.55: Angol bajnokság, Burnley-Fulham

15.00: Angol bajnokság, Newcastle United-Leicester City

18.25: Spanyol bajnokság, Eibar-Granada

20.55: Spanyol bajnokság, Valencia-Cádiz     


    Spíler 2

13.55: Spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Elche

16.05: Spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid

18.20: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Osasuna

20.40: Spanyol bajnokság, Huesca-FC Barcelona



MTI