Messiék nélkül nem megy

A címvédő Barcelona 2-2-es döntetlent játszott az Osasuna otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában

A katalánok egy vereség és egy gőzelem után érkeztek vendéglátójukhoz, akik nem tisztelve a gránátvörös-kékeket már a 7. percben Torres találatával megszerezték a vezetést. 1-0

Nem túlzunk, de ez az egyetlen olyan momentum volt a meccs első félidejében, amelyet érdemes volt feljegyezni, a Barca még a kaput sem tudta eltalálni.

A fordulást követően azonban gyorsan egalizáltak a vendégek. Az 51. percben a csereként beálló Ansu Fati mintegy 10 méterről csúsztatott fejjel a jobb alsó sarokba. 1-1

Ezzel a 16 éves focista a Barcelona legfiatalabb játékosa lett, aki bajnoki meccsen gólt szerzett!

A 64. percben pedig Valverde másik cseréje is betalált, amikor Arthur védője mellett megtolva szépen lőtte ki 14 méterről a bal alsót. 1-2

A hátralévő szűk félórában felébredt az Osasuna és elsősorban Torres és Villar révén veszélyeztetett, de nem jártak sikerrel a hazai támadók.

A 80. percben azonban a tizenhatoson belül Pique kezére pattant a labda, visszanézték az esetet a VAR-t igénybe véve, a megadott büntetőt pedig Torres magabiztosan lőtte a hálóba. 2-2

A meccs végül 2-2-vel zárult, amellyel Valverde együttese egyelőre csak az 5. helyen áll a tabellán.

forrás: Goal.com