A Real maximum a várost élvezhette mert a PSG elleni mérkőzésen sok öröme nem volt

A Paris Saint-Germain a Real Madridot fogadta hazai pályán.

A franciák annak ellenére tudtak nyerni, hogy sem Neymar, sem Cavani, sem Mbappé nem szerepelt a hazaiaknál.

Külön érdekesség volt, hogy a PSG kapuját az a Keylor Navas őrizte, aki a nyári átigazolási időszak utolsó pillanatában került a francia fővárosba a blancóktól.

A vezetést a 14. percben egy balról érkező beadás után Di Maria szerezte meg, amikor fifikásan spiccelt a rövidbe, a 33. percben pedig ugyancsak Di Maria talált be 17 méterről.

A 91. percben pedig Bernat és Meunier kontrázta le a spanyolokat, aminek a végén egy önzetlen passz után Meunier döntötte el végleg a meccset: a PSG 3-0-ra verte hazai pályán a Real Madridot.

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT

Paris Saint-Germain (francia)–Real Madrid (spanyol) 3–0 (Di María 14., 33., Meunier 91.)

Forrás: Goal.com