Elszórakozta kétgólos előnyét az Arsenal a Watford otthonában

Vasárnap délután a Watford otthonában lépett pályára az Arsenal a Premier League-ben.

A londoniak a 21. percben szereztek vezetést, amikor Kolasinac lódult meg, középre adott passza után pedig 13 méterről Aubameyang lőtte ki a kapu jobb alsó sarkát. 0-1

A 32. percben egy mintaszerű támadás végén Maitland-Niles centerezett a jobb oldalról, a középen érkező Aubameyang pedig könnyűszerrel passzolt 5 méterről a hálóba. 0-2

A simának tűnő meccsbe azonban visszajött a Watford, ugyanis az 53. percben az Arsenal védelme egy kirúgás után óriási hibát vétett, amelyre Cleverley csapott le és 10 méterről bombázott a kapuba. 1-2

A 79. percben pedig már egyenlő volt az állás, amikor egy tizenhatoson belüli buktatás után büntetőt kaptak a hazaiak, amelyet Pereyra magabiztosan lőtt a kapu jobb oldalába. 2-2

Ez pedig a végeredményt is bállította, a 2-2 után az Arsenal a 7., a Watford pedig maradt az utolsó, 20. helyen a tabellán

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ

Watford–Arsenal 2–2 (Cleverley 53., Pereyra 81. – 11-esből, ill. Aubameyang 21., 32.)

Forrás: Goal.com