Hátrányból fordítva nyert a Juventus

Szombaton kora este a Juventus a Veronát fogadta a Serie A 4. fordulójában.

A 20. percben megszerezhették volna a vezetést a vendégek, amikor büntetőhöz jutottak, azonban Di Carmine a jobb kapufára lőtte a tizenegyest, a kipattanóból pedig Lazovic a keresztlécet találta el.

Viszont fél percre rá már vezetett a Verona, amikor Veloso élete gólját lőve bombázott 20 méterről a hazaiak kapujába. 0-1

Az első félóra végén azonban válaszoltak a Zebrák, amikor 23 méterről középről Ramsey szépen lőtte ki a kapu jobb oldalát. 1-1

A fordulást követően már vezetett a Juventus: Cuadradót buktatták a tizenhatoson belül, a megadott büntetőt pedig Ronaldo magabiztosan vágta a hálóba. 2-1

Ezután azonban nem sok minden történt a meccsen, a torinói sztárcsapat lényegében két kaput eltaláló lövéssel be is húzta a három pontot.

Kumbulla még a legvégén pirosat kapott a vendég oldalon, a továbbiakban viszont nem született újabb találat, a Juve 2-1-re nyert és átvette a vezetést a tabellán az Intertől, akik ma este a Milannal csapnak össze a milánói városi derbin.

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ

Juventus–Hellas Verona 2–1 (Ramsey 31., Cristiano Ronaldo 49. – 11-esből, ill. Miguel Veloso 20.)

Forrás: Goal.com