Házhoz ment a pofonért a Dortmund

A Dortmund az Union Berlin csapatàhoz látogatott a Bundesliga 3. Fordulójában.

A mérkőzés első találatát a hazaiak szerezték a 22. percben, amikor egy szögletet követően Bulter parádés mozdulattal dropliból lőtt 11 méterről a hálóba. 1-0

A vendégek azonban válaszoltak három perccel később: Sancho adott be laposan a jobb oldalról, középen Alcacer érkezett és piszkálta be a labdát közelről a kapuba. 1-1
A fordulást követően viszont ismét a berlinieknél volt az előny, amikor az 50. minutumban egy Bürkiről kipattanót mintegy 20 méterről lőtt laposan a jobb alsó sarokba Bulter. 2-1
A meccs a 75. percben dőlt el: egy szép berlini adogatás végén a bal oldalról adott be Becker, labdáját pedig Andersson passzolta 6 méterről a kapu bal oldalába. 3-1
Ezzel ki is alakult a 3-1-es végerdmény, amelyet követően az Union Berlin a 10., a Dortmund pedig az 5. helyen áll a Bundesligában.
                                                                                                                                       Forrás:Goal.com
Union Berlin- Borussia Dortmund: 3-1 ( Bülter 22., 50., S Andersson 75., ill. Alcácer 25.)