Kean elintézte Bulgáriát

A szigetországiak nem kegyelmeztek a bolgároknak.

Szombaton kora este három Eb-selejtezőt rendeztek meg a kontinensen.

Az A-csoportban Anglia Bulgáriát fogadta és kiütéses győzelmet arattak a Háromoroszlánosok.

A 24. percben egy védelmi megingás után szerzett labdát Sterling a jobb oldalon, betett passzát pedig Kane 6 méterről váltotta gólra. 1-0

A fordulást követően az 50. percben Rashford lábát söpörték ki a tizenhatoson belül, a megadott büntetőt pedig Kane magabiztosan lőtte a hálóba. 2-0

Az 55. minutumban eldőlt minden, amikor egy gyors kontra végén Kane balról adott be, a középen érkező Sterling pedig estében, 4 méterről "combozta" a labdát az üres kapuba. 3-0

A 73. percben lezárták az angolok a meccset, amikor Kane ismét büntetőből mesterhármast ért el. 4-0

Ezzel a 4-0-s győzelemmel Anglia visszavette Koszovótól a vezetést az A-csoportban és 3 meccs után hibátlan mérleggel továbbra is a csoport első számú esélyese, Bulgária pedig 5 meccsből két pontjával az utolsó helyen kiszállt a versenyfutásból.

Forrás: Goal.com