Leandro szállította a Fradinak a győzelmet

Vasárnap délután a Ferencváros a Kisvárdát fogadta a magyar bajnokságban.

A találkozó első félideje igencsak feledhető játékot hozott, egy Tokmac lehetőségen és egy Grozav próbálkozáson túl nem sok mindent jegyezhettünk fel.

A második játékrészben azonban felpörgött a Fradi és egy ideig a kapuja elé nyomta a Várdát.

Ennek eredményeként az 51. percben Leandro közelről próbálkozott, de Felipe nagyot védve kitolta a labdát.

A 66. minutumban Lovrencsics adott be jobbról, középen Boli fejelt, de bólintása a keresztléc felett hagyta el a játékteret.

A 70. percben azonban egy gyors kontra végén Seco húzta meg a jobb szelet, de védője mellett csak Dibuszba tudta lőni nagy helyzetben a labdát.

Sőt, a 76. percben is a vendégek voltak veszélyesek, amikor egy szabadrúgást követően Beriosz óriási helyzetben 7 méterről fejelt a bal kapufa mellé.

A 85. minutumban Gosztonyi a meccslabdát Dibuszba vágta, az ellentámadásból azonban Leandro 16 méterről lőtt laposan a bal alsóba. 1-0

A vendégek nem érdemeltek vereséget, mégis a Fradi nyert 1-0-ra, amely után Rebrov csapata a 2., a Kisvárda pedig a 7. helyen áll a tabellán.