Magának tette szorossá a végét a Real Madrid a Levante ellen

A Real Madridnál 6 hiányzó játékos volt a mérkőzés előtt, így fogadták a Levante együttesét.

Ennek ellenére a Királyi Gárda már a 25. percben megszerezte a vezetést: Carvajal ment el a jobb oldalon, a beadását pedig Benzema fejelte a hálóba. 1-0

A francia játékos 6 perccel később is eredményes volt: James Rodriguez készítette le neki a labdát, majd 12 méterről a hálóba lőtt. 2-0

A 40. percben úgy tűnt, le is zárta a mérkőzés érdemi részét a hazai csapat: egy kontra végén Vinicius Junior centerezett Casemirónak, aki közelről a hálóba lőtt. 3-0

A második játékrész elején bealudtak a hazaiak: a 49. percben Borja Mayoral egy balról jövő beadásba tette bele a lábát, a labda pedig a kapuban kötött ki utána. 3-1

Az elkövetkezendő percekben nagyon közel állt az újabb gólhoz a Real, de Benzema a kapufát találta el, míg a játékvezető érvénytelenített egy találatukat les címén.

A 75. percben izgalmassá tette a hajrát a Levante: egy szögletet követően Melero fejelt a hálóba. 3-2

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így a Real Madrid feljött a tabella második helyére.

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ

Real Madrid–Levante 3–2 (Benzema 25., 31., Casemiro 40., ill. Borja Mayoral 49., Melero 75.)

Forrás: Goal.com