Vezetett, de kikapott a Tottenham

A Tottenham együttese a Leicesterhez látogatott a Premier League szombati játéknapján.

Az első helyzet a hazaiak előtt adódott, azonban Maddison lövése a kapu mellett hagyta el a játékteret.

A 17. percben gólt is szereztek, azonban a játékvezető a videóbíró használata után érvénytelenítette azt.

A 29. percben Son ugrott ki a védők közül, majd sarkazós passzába Harry Kane akadt bele, aki kishíján elesve "bekororta" a kapuba a labdát 0-1

A 64. percben megduplázhatta volna előnyét Pochettino csapata: Son indítása után Harry Kane passzolt Aurier-hez, aki 15 méterről a hálóba lőtt. A játékvezető azonban a videóbíró használata után érvénytelenítette a találatot.

Néhány perccel később azonban jött az egyenlítés: Vardy beadása után Ricardo Pereira lőtt a hálóba. 1-1

A 73. percben Jamie Vardy lőtt éles szögből nem sokkal fölé.

A 85. percben Maddison vette át a labdát 25 méteren, majd remekül kilőtte a bal alsó sarkot. 2-1

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így a Leicester City gyűjtötte be a 3 pontot a találkozón.

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ

Leicester City–Tottenham Hotspur 2–1 (R. Pereira 69., Maddison 85., ill. H. Kane 29)

Forrás: Goal.com