Egy pontot tudott csak elhozni idegenből az Atletico

Az Atletico Madrid a Deportivo Alaves-hez látogatott a La Liga keddi játéknapján.

Az első félidőben nem tudtak érdemi gólhelyzetet kialakítani a csapatok, így 0-0-val vonultak szünetre.

A 49. percben Joselu fejelt egy szöglet után nem sokkal kapu mellé.

Az 53. percben Renan Lodi érkezett jól egy beadásra, de az ő próbálkozása is elkerülte a kaput.

A 70. percben azonban megtört a jég: Correa ugratta ki Moratát, aki 12 méterről a kapuba tekert. 0-1

Két perccel később Correa tört be a tizenhatoson belülre, majd lőtt, a kapus bravúrral hárított.

A 83. percben összejött az egyenlítés a hazaiaknak: Lucas Perez egy cselsorozat után 18 méterről bombázott a hálóba. 1-1

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így az Atletico Madrid 1 ponttal távozott a Mendizorrotza Stadionból.