Pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:

A pénteki, szombati és vasárnapi élő foci közvetítések a hazai televíziókban:



    november 22., péntek:

    M4 Sport

11.45: Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása
20.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Szenegál-Oroszország
21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Portugália-Nigéria

    Sport 1

11.45: Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása
20.15: Német bajnokság, Borussia Dortmund-Paderborn

    Digisport 1

20.35: Francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Lille

    Spíler2 TV

20.45: Spanyol bajnokság, Levante-Mallorca


    november 23., szombat:
 
    M4 Sport

16.45: OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC
19.15: OTP Bank Liga, Újpest-Diósgyőr
23.15: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Uruguay-Olaszország

    Sport 2

15.30: Német bajnokság, Düsseldorf-Bayern München
18.30: Német bajnokság, Leipzig-Köln
20.30: Libertadores Kupa, döntő, Flamengo-River Plate

    Digisport 1

13.10: Angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur
15.40: Angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
17.55: Olasz bajnokság, Milan-Napoli
20.25: Olasz bajnokság, Torino-Internazionale

    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
17.25: Francia bajnokság, Lyon-Nice
19.55: Francia bajnokság, Brest-Nantes

    Digisport 3

19.55: Francia bajnokság, Dijon-Rennes

    Spíler1 TV

17.30: Angol bajnokság, Manchester City-Chelsea

    Spíler2 TV

12.45: Spanyol bajnokság, Leganés-Barcelona
15.45: Spanyol bajnokság, Real Betis-Valencia
18.00: Spanyol bajnokság, Granada-Atlético Madrid
20.30: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad


    november 24., vasárnap:
 
    M4 Sport

12.45: Női NB I, Ferencváros-Diósgyőr
15.00: Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Győri ETO
17.45: OTP Bank Liga, Ferencváros-Zalaegerszeg

    Sport 2

15.30: Német bajnokság, Augsburg-Hertha

    Digisport 1

12.25: Olasz bajnokság, Bologna-Parma
14.55: Olasz bajnokság, Roma-Brescia
17.55: Olasz bajnokság, Sampdoria-Udinese
20.40: Olasz bajnokság, Lecce-Cagliari

    Digisport 2

20.55: Francia bajnokság, Toulouse-Marseille

    Digisport 3

14.55: Francia bajnokság, Bordeaux-Monaco
17.00: Francia bajnokság, St. Étienne-Montpellier

    Spíler1 TV

16.45: Angol bajnokság, Sheffield United-Manchester United

    Spíler2 TV

11.45: Spanyol bajnokság, Espanyol-Getafe
13.55: Spanyol bajnokság, Osasuna-Atheltic Bilbao
15.55: Spanyol bajnokság, Eibar-Alavés
18.00: Spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
20.30: Spanyol bajnokság, Real Valladolid-Sevilla

MTI