Élő tv-fociközvetítések - Péntek, Szombat, Vasárnap

 A pénteki, szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:



    október 2., péntek:

 

    M4 Sport

20.00: NB I, MTK Budapest-Budafok


    Sport 1

13.00: Európa-liga, a csoportkör sorsolása, Nyon

18.30: Német másodosztály, VfL Bochum-Osnabrück

20.30: Német bajnokság, Union Berlin-Mainz


    Sport 2

19.00: Török bajnokság, Gaziantepspor-Trabzonspor


    Digisport 1

13.00: Európa-liga, a csoportkör sorsolása, Nyon

20.55: Francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Angers


    Digisport 3

20.40: Olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria


    Arena 4

20.45: Angol másodosztály, Coventry-Bournemouth


    október 3., szombat:


    M4 Sport

13.45: Női NB I, Ferencváros-MTK

16.45: NB I, Mezőkövesd-Kisvárda

19.15: NB I, Diósgyőr-Paks


    M4 Sport+

13.45: Futsal, NB I, Haladás VSE-FC Veszprém


    Sport 1

15.15: Német bajnokság, Borussia Dortmund-Freiburg

18.15: Német bajnokság,  RB Leipzig-Schalke 04


    Sport 2

18.00: Török bajnokság, Fenerbahce-Karagümrük


    Digisport 1

13.10: Angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace

15.40: Angol bajnokság, Everton-Brighton

18.05: Angol bajnokság, Leeds United-Manchester City

20.25: Olasz bajnokság, Udinese-AS Roma


    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Sassuolo-Crotone

17.55: Olasz bajnokság, Genoa-Torino FC

20.55: Francia bajnokság, Nice-Nantes


    Digisport 3

16.55: Francia bajnokság, Lens-St. Étienne


    Spíler 1

20.55: Angol bajnokság, Newcastle United-Burnley


    Spíler 2

12.55: Spanyol bajnokság, Real Valladolid-SD Eibar

15.45: Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal CF

18.10: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Getafe CF

20.40: Spanyol bajnokság, Valencia CF-Real Betis


    Arena 4

13.30: Angol másodosztály, Norwich-Derby City

16.00: Angol másodosztály, Reading-Watford



    október 4., vasárnap:

 

    M4 Sport

14.45: NB I, Zalaegerszeg-Budapest Honvéd

17.15: NB I, Ferencváros-Puskás Akadémia

19.45: NB I, MOL Fehérvár FC-Újpest FC


    M4 Sport+

16.45: NB II, Nyíregyháza-Haladás


    Sport 1

13.30: Német másodosztály, Hamburg-Erzgebirge Aue

15.30: Német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg

17.45: Német bajnokság, Bayern München-Hertha BSC


    Sport 2

18.00: Török bajnokság, Kasimpasa-Galatasaray


    Digisport 1

12.10: Olasz bajnokság, Atalanta-Cagliari

14.40: Olasz bajnokság, Lazio-Internazionale

17.40: Olasz bajnokság, AC Milan-Spezia

20.25: Olasz bajnokság, Juventus-Napoli


    Digisport 2

12.55: Angol bajnokság, Southampton-West Bromwich Albion

14.55: Angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Fulham

17.00: Francia bajnokság, Rennes-Stade Reims

20.55: Francia bajnokság, Olympique Lyon-Olympique Marseille


    Digisport 3

12.55: Francia bajnokság, Montpellier-Nimes

14.55: Francia bajnokság, Brest-AS Monaco


    Spíler 1

12.30: Angol bajnokság, Leicester City-West Ham United

14.55: Angol bajnokság, Arsenal-Sheffield United

17.00: Angol bajnokság, Manchester United-Tpttenham Hotspur

19.30: Angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool FC


    Spíler 2

11.55: Spanyol bajnokság, CA Osasuna-Celta Vigo

13.55: Spanyol bajnokság, Deportivo Alavés-Athletic Bilbao

15.50: Spanyol bajnokság, Levante UD-Real Madrid

18.10: Spanyol bajnokság, Cádiz CF-Granada CF

20.40: Spanyol bajnokság, FC Barcelona-Sevilla FC


    Arena 4

14.30: Osztrák bajnokság, Red Bull Salzburg-TSV Hartberg


MTI