Élő tv-fociközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

 A pénteki, szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:




    november 6., péntek:


    Sport 1

20.15: Német bajnokság, Werder Bremen-Köln


    Digisport 1

20.55: Francia bajnokság, Strasbourg-Marseille


    Digisport 2

18.25: Angol bajnokság, Brighton-Burnley

20.40: Olasz bajnokság, Sassuolo-Udinese


    Spíler 1

20.55: Angol bajnokság, Southampton-Newcastle United


    Spíler 2

20.55: Spanyol bajnokság, Elche-Celta Vigo


    Arena 4

19.00: Angol másodosztály, Cardiff City-Bristol City



    november 7., szombat:

    

    M4 Sport

14.30: NB I, Paks-Puskás Akadémia

19.30: NB I, MTK-Fehérvár FC


    M4 Sport+

16.45: NB I, Budafok-Bp. Honvéd


    Sport 1

17.45: Német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München


    Sport 2

15.30: Német bajnokság, RB Leipzig-Freiburg


    Digisport 1

13.10: Angol bajnokság, Everton-Manchester United

15.40: Angol bajnokság, Crystal Palace-Leeds

20.45: Francia bajnokság, PSG-Rennes


    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Cagliari-Sampdoria

17.55: Olasz bajnokság, Benevento-Spezia

20.40: Olasz bajnokság, Parma-Fiorentina


    Digisport 3

16.55: Francia bajnokság, Bordeaux-Montpellier


    Spíler 1

13.25: Angol FA Kupa, Tonbridge Angels-Bradford City

15.55: Angol FA Kupa, Ipswich Town-Porthsmouth

18.00: Angol bajnokság, Chelsea-Sheffield United

20.30: Angol bajnokság, West Ham United-Fulham


    Spíler 2

13.55: Spanyol bajnokság, Huesca-Eibar

16.05: Spanyol bajnokság, Barcelona-Real Betis

18.20: Spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna

20.40: Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Cádiz



    november 8., vasárnap:

 

    M4 Sport

14.15: NB I, Zalaegerszeg-Kisvárda

16.45: NB I, Ferencváros-Mezőkövesd

19.30: NB I, Gyirmót-Nyíregyháza


    M4 Sport+

14.00: Női NB I, Győr-MTK


    Sport 2

18.00: Német bajnokság, Leverkusen-Mönchengladbach


    Digisport 1

12.10: Olasz bajnokság, Lazio-Juventus

14.40: Olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale

17.40: Olasz bajnokság, Bologna-Napoli

20.25: Olasz bajnokság, AC Milan-Verona


    Digisport 2

12.55: Angol bajnokság, West Bromwich-Tottenham

14.55: Olasz bajnokság, Genoa-AS Roma

17.00: Francia bajnokság, Nice-AS Monaco

20.10: Angol bajnokság, Arsenal-Aston Villa


    Digisport 3

12.55: Francia bajnokság, Brest-Lille

14.55: Francia bajnokság, Lens-Reims

20.55: Francia bajnokság, Lyon-St. Étienne


    Spíler 1

14.30: Angol bajnokság, Leicester City-Wolverhampton

17.00: Angol bajnokság, Manchester City-Liverpool


    Spíler 2

13.55: Spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal

16.10: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Granada

18.20: Spanyol bajnokság, Real Valladolid-Athletic Bilbao

20.40: Spanyol bajnokság, Valencia-Real Madrid


    Arena 4

17.00: Osztrák bajnokság, Rapid Wien-Salzburg



MTI