Élő tv-fociközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

 A pénteki, szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:




    november 27., péntek:


 

    M4 Sport

19.45: NB I, Újpest-Paks


    Sport 1

20.15: Német bajnokság, Wolfsburg-Werder Bremen


    Digisport 1

20.55: Francia bajnokság, Strasbourg-Rennes


    Spíler 1

20.55: Angol bajnokság, Crystal Palace-Newcastle


    Spíler 2

20.55: Spanyol bajnokság, Valladolid-Levante



    november 28., szombat:


 

    M4 Sport

19.15: NB I, Ferencváros-MTK


    M4 Sport+

14.30: NB I, Kisvárda-Budafok

16.45: NB I, MOL Fehérvár FC-Zalaegerszeg


    Sport 1

13.00: Német másodosztály, Karlsruhe-Paderborn

15.15: Német bajnokság, Stuttgart-Bayern München

18.15: Német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke


    Digisport 1

13.20: Angol bajnokság, Brighton-Liverpool

18.20: Angol bajnokság, Everton-Leeds United

20.35: Olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona


    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale

17.50: Olasz bajnokság, Benevento-Juventus

20.55: Francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Bordeaux


    Digisport 3

16.55: Francia bajnokság, Marseille-Nantes

20.50: Angol bajnokság, West Bromwich Albion-Sheffield United


    Spíler 1

15.55: Angol bajnokság: Manchester City-Burnley

18.25: Angol FA Kupa, Peterborough United-Chorley


    Spíler 2

13.55: Spanyol bajnokság, Elche-Cádiz

16.05: Spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid

18.20: Spanyol bajnokság, Huesca-Sevilla

20.40: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo Alavés



    november 29., vasárnap:


 

    M4 Sport

18.30: NB I, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia


    M4 Sport+

13.45: NB I, Mezőkövesd-Diósgyőr

16.00: NB II, Haladás-Debreceni VSC

18.30: Futsal, NB I, Veszprém-Ferencváros


    Sport 1

13.30: Német másodosztály, Heidenheim-Hamburg

15.30: Német bajnokság, Leverkusen-Hertha BSC

17.45: Német bajnokság, Mainz-Hoffenheim


    Digisport 1

12.20: Olasz bajnokság, Lazio-Udinese

14.50: Olasz bajnokság, AC Milan-Fiorentina

17.50: Olasz bajnokság, Cagliari-Spezia

20.35: Olasz bajnokság, Napoli-AS Roma


    Digisport 2

12.55: Francia bajnokság, Lyon-Reims

14.55: Angol bajnokság, Southampton-Manchester United

20.50: Francia bajnokság, St. Étienne-Lille


    Spíler 1

14.25: Angol FA Kupa, Bristol Rovers-Darlington

16.45: Angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur

19.55: Angol bajnokság, Arsenal-Wolverhampton Wanderers


    Spíler 2

13.40: Spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna

16.10: Spanyol bajnokság, Getafe-Athletic Bilbao

18.25: Spanyol bajnokság, Celta Vigo-Granada

20.55: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villarreal



MTI