Élő tv-fociközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

 A pénteki, szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:




    december 11., péntek:

 


    M4 Sport

19.45: OTP Bank Liga, Újpest-Puskás Akadémia


    Digisport 1

20.40: Olasz bajnokság, Sassuolo-Benevento


    Digisport 2

20.55: Francia bajnokság, St. Étienne-Angers


    Spíler 1

20.55: Angol bajnokság, Leeds-West Ham United


    Spíler 2

20.55: Spanyol bajnokság, Valladolid-Osasuna




    december 12., szombat:

 


    M4 Sport

16.45: OTP Bank Liga, Ferencváros-ZTE

19.15: OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Budafok


    M4 Sport+

14.30: OTP Bank Liga, Kisvárda-Budapest Honvéd


    Sport 2

13.00: Német másodosztályú bajnokság, Darmstadt-Hamburg

15.30: Német bajnokság, RB Leipzig-Bremen

18.15: Német bajnokság, Union Berlin-Bayern München


    Digisport 1

13.25: Angol bajnokság, Wolverhampton-Aston Villa

15.55: Angol bajnokság, Newcastle-West Brom

18.00: Olasz bajnokság, Torino-Udinese

20.55: Angol bajnokság, Everton-Chelsea


    Digisport 2

14.55: Olasz bajnokság, Crotone-Spezia

20.40: Olasz bajnokság, Lazio-Verona


    Digisport 3

16.55: Francia bajnokság, Marseille-Monaco

20.55: Francia bajnokság, Lens-Montpellier


    Spíler 1

17.45: Angol bajnokság, Manchester United-Manchester City


    Spíler 2

13.55: Spanyol bajnokság, Valencia-Bilbao

16.10: Spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla

18.25: Spanyol bajnokság, Huesca-Alavés

20.40: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid


    Arena 4

13.30: Angol másodosztályú bajnokság, Cardiff-Swansea

16.00: Angol másodosztályú bajnokság, Blackburn Rovers-Norwich City




    december 12., vasárnap:

   


    M4 Sport

16.45: OTP Bank Liga, MTK-DVTK

19.30: Merkantil Bank Liga, Vasas-Békéscsaba


    M4 Sport+

14.20: OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Paks


    Sport 2

15.30: Német bajnokság, Augsburg-Schalke

17.45: Német bajnokság, Leverkusen-Hoffenheim


    Digisport 1

12.20: Olasz bajnokság, Cagliari-Internazionale

14.55: Olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria

17.55: Olasz bajnokság, Genoa-Juventus


    Digisport 2

12.55: Francia bajnokság, Nice-Rennes

14.55: Olasz bajnokság, Bologna-Roma

20.10: Angol bajnokság, Arsenal-Burnley


    Digisport 3

14.55: Olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina

17.00: Francia bajnokság, Lille-Bordeaux

20.55: Francia bajnokság, PSG-Lyon


    Spíler 1

12.55: Angol bajnokság, Southampton-Sheffield

15.00: Angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham

17.15: Angol bajnokság, Fulham-Liverpool


    Spíler 2

13.55: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar

16.10: Spanyol bajnokság, Betis-Villarreal

18.25: Spanyol bajnokság, Elche-Granada

20.55: Spanyol bajnokság, Barcelona-Levante


    Arena 4

13.00: Skót bajnokság, Dundee United-Rangers

17.00: Osztrák bajnokság, Salzburg-Linz



MTI