Élő tv-fociközvetítések - Szombat, vasárnap

 A szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:






    január 23., szombat:



    M4 Sport+

14.15: OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd

16.45: OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros

19.15: OTP Bank Liga, Újpest-Mol Fehérvár


    Sport 2

13.00: Német másodosztályú bajnokság, Braunschweig-Hamburg

15.30: Német bajnokság, Mainz-RB Leipzig

18.30: Német bajnokság, Hertha-Bremen


    Digisport 1

14.55: Olasz bajnokság, Roma-Spezia

17.55: Olasz bajnokság, Milan-Atalanta

20.55: Francia bajnokság, Monaco-Marseille


    Digisport 2

17.55: Olasz bajnokság, Udinese-Internazionale

20.40: Olasz bajnokság, Fiorentina-Crotone


    Digisport 3

16.55: Francia bajnokság, Lens-Nice


    Spíler1 TV

12.45: FA Kupa, Southampton-Arsenal

15.30: FA Kupa, Millwall-Bristol City

18.00: FA Kupa, Cheltenham-Manchester City

20.55: Angol bajnokság, Aston Villa-Newcastle


    Spíler2 TV

13.55: Spanyol bajnokság, Huesca-Villarreal

16.10: Spanyol bajnokság, Sevilla-Cádiz

18.20: Spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis

20.40: Spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid




    január 24., vasárnap:



    M4 Sport+

13.15: OTP Bank Liga, Budafok-MTK

15.30: OTP Bank Liga, Paks-Diósgyőr

17.45: OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-ZTE


    Sport 2

13.00: Német másodosztályú bajnokság, Nürnberg-Hannover

15.30: Német bajnokság, Schalke-Bayern München

18.00: Német bajnokság, Hoffenheim-Köln


    Digisport 1

12.25: Olasz bajnokság, Juventus-Bologna

14.55: Olasz bajnokság, Verona-Napoli

17.55: Olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo

20.40: Olasz bajnokság, Parma-Sampdoria


    Digisport 2

12.55: Francia bajnokság, Bordeaux-Angers

14.55: Olasz bajnokság, Genoa-Cagliari

17.00: Francia bajnokság, Rennes-Lille

20.55: Francia bajnokság, St. Étienne-Lyon


    Digisport 3

14.55: Francia bajnokság, Metz-Nantes


    Spíler1 TV

12.35: FA Kupa, Chelsea-Luton

15.00: FA Kupa, Brentford-Leicester

17.30: FA Kupa, Manchester United-Liverpool

20.55: FA Kupa, Everton-Sheffield Wednesday


    Spíler2 TV

13.55: Spanyol bajnokság, Osasuna-Granada

16.05: Spanyol bajnokság, Elche-Barcelona

18.20: Spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar

20.40: Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia



MTI