Élő tv-focközvetítések - Szombat, vasárnap

 A szombati és vasárnapi élő fociközvetítések a hazai televíziókban:




    február 13., szombat:



    M4 Sport

14.45: OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Paks

17.00: OTP Bank Liga, Kisvárda-ZTE

19.30: OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Budafok


    M4 Sport+

19.55: Román liga, Dinamo Bukarest-Sepsi OSK


    Sport 2

13.00: Bundesliga 2, Hamburg-Greuther Fürth

15.30: Bundesliga, Dortmund-Hoffenheim

18.30: Bundesliga, Union Berlin-Schalke


    Digisport 1

13.25: Premier League, Leicester-Liverpool

15.55: Premier League, Crystal Palace-Burnley

17.55: Serie A, Napoli-Juventus

20.40: Serie A, Spezia-AC Milan


    Digisport 2

14.55: Serie A, Torino-Genoa

17.00: Ligue 1, PSG-Nice

19.00: Ligue 1, Reims-Lens

20.55: Ligue 1, Lyon-Montpellier


    Spíler 1

18.00: Premier League, Manchester City-Tottenham Hotspur

20.30: Premier League, Brighton-Aston Villa


    Spíler 2

13.45: La Liga, Granada-Atlético Madrid

16.05: La Liga, Sevilla-Huesca

18.20: La Liga, Eibar-Valladolid

20.40: La Liga, FC Barcelona-Alavés


    ARENA4

13.30: Championship, Nottingham Forest-Bournemouth

16.00: Championship, Birmingham City-Luton Town




    február 14., vasárnap:



    M4 Sport

14.30: OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros

17.00: OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-MTK Budapest

19.30: NB II, Szombathelyi Haladás-Vasas


    M4 Sport+

15.00: Fortuna Liga, AS Trencsén-FC DAC 1904


    Sport 2

13.30: Bundesliga 2, Nürnberg-St. Pauli

15.30: Bundesliga, Frankfurt-Köln

18.00: Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach


    Digisport 1

12.25: Serie A, AS Rom-Udinese

14.55: Serie A, Sampdoria-Fiorentina

17.55: Serie A, Crotone-Sassuolo


    Digisport 2

12.55: Ligue 1, AS Monaco-Lorient

14.55: Serie A, Cagliari-Atalanta

17.00: Ligue 1, Lille-Brest

19.55: Premier League, Everton-Fulham


    Digisport 3

14.55: Ligue 1, Rennes-St. Étienne

20.55: Ligue 1, Bordeaux-Marseille


    Spíler 1

12.30: Southampton-Wolverhampton Wanderers

14.55: West Bromwich Albion-Manchester United

17.00: Arsenal-Leeds


    Spíler 2

13.55: La Liga, Getafe-Real Sociedad

16.05: La Liga, Real Madrid-Valencia

18.20: La Liga, Levante-Osasuna

20.40: La Liga, Villarreal-Real Betis


    ARENA4

13.00: Skót Premiership, St. Johnstone-Celtic



MTI